Қожа Ахмет Ясауи атындағы Халықаралық қазақ-түрік университетіне 2015-2016 оқу жылына түркі тілдес елдер мен туыстас қауымдастықтардан қабылданған тыңдаушылар тізімі

Оқу үдерісі бойынша Дайындық факультетінің сабақтары 2015 жылы қазан айының 1-ші жұлдызында басталады. Осыған орай, қабылданған тыңдаушылар орналасуға және қажетті құжаттарды тіркеуі үшін 2015 жылы қыркүйек айынының 25-іне дейін Түркістан қаласына келуі міндетті. Өзімен бірге төмендегі құжаттарды ала келуі тиіс:

Русский

 

-  Паспорт (түпнұсқа);

-  Орта білімі туралы аттестат немесе орта арнаулы/жоғары білімі туралы диплом (түпнұсқа);

-  086/е нысанды медициналық анықтама (флюрография суреті болуы міндетті);

-  Фотосурет 3х4 – 6 дана.

 

Әзірбайжан Республикасы

  1. Бабаев Наваи Эйваз оглы
  2. Аскерзаде Мефтун Ингилаб оглы
  3. Жахангирли Орхан Нажафали оглы
  4. Нагиев Файк Рафаэл оглы
  5. Маммадов Гулам Дадаш оглы
  6. Нагиев Алхас Рафаэл оглы
  7. Бинали Эльмаддин Нурадин оглы
  8. Хажирзали Елвин Сүбхан оглы
  9. Гүнәшли Ариф Елчин оглы
  10. Шахвердисой Тунжай Бахтияр оглы

Иран Ислам Республикасы

  1. Сардармелли Сара              
  2. Банай Зираккар Айла                      

Қырғызстан Республикасы

  1. Абдулахатов Нурбек Абдыкалыкович
  2. Нуралиева Алтынай Тойчубаевна
  3. Турдали уулу Сүймөн
  4. Жакыпалиев Икрамидин Рустамович
  5. Нуралиев Алманбет Нуралиевич
  6. Жетимишов Алишер Кыялбекович
  7. Гуламидин кызы Гүлжаңыл
  8. Шарипов Абдуносир Абдумаликович
  9. Колдошов Шайырбек Кеңешбекович
  10. Кадырмамат уулу Дастан
  11. Назаров Муродбек Бахтиерович
  12. Эрнисбеков Амантур Эрнисбекович
  13. Балтабаев Абдиламит Кадырбекович
  14. Саидов Мусурманкул Саидович
  15. Жеенбекова Гулдастан Есенкалыковна
  16. Исамидинов Аятулло Надырбаевич
  17. Казакова Акмөөр Нуровна
  18. Кыргызбаева Аймира Теңдикбековна
  19. Кошмат кызы Асель
  20. Исаев Нурсултан Аликович
  21. Досматов Амангелди Шакирович
  22. Таирбеков Шергазы Калдарбекович
  23. Абдуллаев Азизилло Хамидиллоевич
  24. Нажимов Достонбек Кахарович
  25. Сапарбаева Нурия Ботобековна
  26. Курманбаев Орозбек Темирбекович
  27. Азимова Уркия Далибаевна
  28. Максутова Жаңыл Абдурасуловна
  29. Абдысеитова Таттыбүбү Дамирбековна
  30. Буркандинова Айдай Канатбековна

Өзбекстан Республикасы

  1. Учкунова Сураийо Улугбек қизи
  2. Хусаинов Амир Шухратович
  3. Иброхимджонов Одилжон Ахмаджон уғли
  4. Инамходжаева Мохира Бахтияр қизи
  5. Улфанов Лачинбек Баходирович
  6. Тахиров Рахматилло Фуркат уғли
  7. Рахмонова Дилдора Бахтиор кизи
  8. Мавлюдов Муслим Мухаммад угли
  9. Сулаймонова Фарида Қақромон қизи
  10. Хожаназаров Иброхимжон Махаматқул уғли
  11. Хасанова Зулфия Дамировна
  12. Абдувалитова Оғилой
  13. Гулметов Отабек Мустафа уғли
  14. Файков Сарвар Иса уғли
  15. Нематов Ислом Илхом уғли
  16. Жабборова Мухлиса Абдурашит қизи
  17. Саъдуллаев Нарзулложон Тулкин уғли
  18. Мажидов Азим Наби уғли
  19. Суннатуллаев Даврон Хамза уғли
  20. Мурадов Абумуслим Бадирович

Қарақалпақстан Республикасы (Өзбекстан)

  1. Яхшимуратов Сардорбек Турамуратович
  2. Икиметуллаев Ислам Шарапатдин улы
  3. Раджапова Шахло Мансурбековна
  4. Тлеубергенова Алима Алишеровна
  5. Жолдасбаева Санобар Бегисбай кизи
  6. Сейдуллаев Азамат Бекполат улы
  7. Қодирбоева Рано Мақсат кизи
  8. Жолдасбаева Азиза Бегисбаевна
  9. Юсупова Шахсанем Байроновна

Гагауз Республикасы

  1. Русева Наталия
  2. Дмитрогло Юлия

Қытай Халық Республикасы

  1. Аийксианмугу Абулайти
  2. Айнуер Маймайтили
  3. Субухан Аизизи
  4. Абуликему Абидукелиму
  5. Замирагули Анвар
  6. Марван Ахмат
  7. Мирзат Алим
  8. Кадирия Ясин
  9. Зулхалипа Маматжан
  10. Миерадилижианг Мамути
  11. Уиеркайкси Кулакси
  12. Паерхати Рузиуангули
  13. Гузалинуер Ксаохелайти
  14. Сухейланг Нуеркамали
  15. Маймайти Аймайержианг
  16. Маймайти Майхемутижианг

Қарашай-Шеркес Республикасы РФ

  1. Ражбадинова Марьям Абдурахмановна
  2. Биджиева Лейла Робертовна
  3. Джафаров Мустафа Рустамович
  4. Давришев Махаммад Махсудович
  5. Алимов Фазлиддин Фахриддинович
  6. Биджиев Магомет Робертович

Калмыкия Республикасы РФ

  1. Абдуллаев Рза Микаийлович

Кабардин-Балкар Республикасы РФ

  1. Тохаева Зульфия Магомедовна
  2. Энеева Залина Мухтаровна
  3. Казиева Фатимат Мухадиновна
  4. Саубаров Каплан Арсенович
  5. Хайрадзе Айгюль Эльдаровна
  6. Созаев Шамиль Расулович
  7. Джаппуева Лейля Рамазановна
  8. Гузиева Асият Мухтаровна
  9. Саубаров Аслан Арсенович

Дағыстан Республикасы РФ

  1. Хосаров Ислам Хосарович
  2. Акаев Магомедкамиль Магомедалиевич
  3. Махмудов Рамазан Данисолтанович
  4. Даидов Керим Басирович
  5. Умаров Азамат Мурадович
  6. Азизов Магомед Магомедшапиевич
  7. Каирханов Анвар Крымсултанович
  8. Умаханов Рамазан Муратович
  9. Девлетмурзаев Темирлан Солтан-Алиевич
  10. Абдуллаева Камилла Алихановна
  11. Батикова Лариса Адилевна

Ноғай халқының өкілдері:

  1. Ажмулаева Насипле Залимхановна
  2. Отаров Ислам Альбертович
  3. Койбаков Руслан Амирханович
  4. Саракаев Пахурдин Алибекович

Ставрополь аймағы (Түркімен ауданы) РФ

  1. Ханаева Заригуль Динмухаметовна
  2. Чершембиева Алина Якубовна
  3. Чершембиев Хаджи Якубович
  4. Сеитов Саит Оразалиевич
  5. Казиков Муса Рашидович

Тыва Республикасы РФ

  1. Ооржак Айрана Борисовна
  2. Сат Солангы Шолбановна
  3. Хертек Аржаана Александровна
  4. Ооржак Аясмаа Алдын-Хереловна
  5. Оюн Виктория Владимировна
  6. Ховалыг Ай-Кыс Аясовна
  7. Кендикпаа Ай-Караа Сергеевна
  8. Саая Сайын Буянович
  9. Монгуш Шолбаана Леонидовна
  10. Ооржак Ай-Инка Алексеевна

Хакасия Республикасы РФ

  1. Тортуков Павел Александрович
  2. Сагатаев Максим Афанасевич

Сібір (Шория) РФ

  1. Кистарова Кристина Валерьевна
  2. Искакова Алина Ерлановна
  3. Байраков Азамат Шарабдинович

 

Татарстан Республикасы РФ

  1. Халимова Кадрия Борисовна
  2. Фатхутдинов Булат Дамирович

Башқұртстан Республикасы РФ

  1. Ибрагимова Зульфия Гайнисламовна
  2. Курманова Камилия Ренатовна
  3. Шарипова Юлия Харисовна

Саха (Якутия) Республикасы РФ

  1. Алексеева Галина Николаевна
  2. Неряева Ньургуйаана Михайловна
  3. Петрова Сиибиктэ Васильевна
  4. Иванова Галина Евгеньевна
  5. Ильина Светлана Аркадьевна
  6. Бахсырова Чэлгийээнэ Васильевна
  7. Дыдаева Людмила Даниловна
  8. Яковлева Наталья Романовна
  9. Жендринская Анна Васильевна
  10. Новикова Надежда Ивановна
  11. Матвеева Айсена Степановна
  12. Иванова Светлана Сергеевна
  13. Архипова Лариса Николаевна
  14. Петрова Татьяна Викторовна
  15. Кривошапкина Любовь Афанасьевна
  16. Скрябина Екатерина Аркадьевна
  17. Христофорова Ньургустаана Борисовна
  18. Дмитрьева Уйгулаана Константиновна
  19. Владимирова Ольга Афанасьевна
  20. Атласова Туйгууна Владимировна
  21. Дыдаева Татьяна Дмитриевна
  22. Данилова Юнона Вячеславовна
  23. Данилов Ашикон Алексеевич
  24. Скрябина Любовь Андреевна
  25. Прокопьева Айыына Гаврильевна
  26. Васильева Туйаара Николаевна
  27. Семенова Сардаана Николаевна
  28. Атласова Тускулана Владимировна
  29. Игнатьева Изабелла Георгиевна
  30. Бурцев Дьулустаан Петрович
  31. Доргонов Эдуард Афанасьевич
  32. Макарова Айына Эрчимэновна
  33. Бурнашова Уйгулаана Михайловна
  34. Степанова Антонина Эдуардовна
  35. Михайлова Альбина Павловна
  36. Федорова Саина Ивановна
  37. Лугинова Дайаана Платоновна
  38. Пудова Наталья Витальевна
  39. Стручкова Галина Николаевна
  40. Федоров Александр Аскольдович

Моңғолия Республикасы

  1. Бахытбек Жалгасбек            
  2. Ауесхан Даметкен                
  3. Хайдав Хурэлтуяа              
  4. Энхбат Маргад                    
  5. Ерганат Айдана                    
  6. Хурмет Марат                     
  7. Тогталмурат Нурболат      
  8. Мухтар Серикгүл                
  9. Ерлан Махбал                      
  10. Лесхан Тилекберд                

Болгария Республикасы

  1. Нури Ебру Нури
  2. Мелтем Фикри
  3. Сафет Танер Мехмед
  4. Динчер Дениз
  5. Ахмед Юнзиле Ибрям  
  6. Рамисова Руждие

Косово Республикасы

  1. Котро Езги
  2. Казази Рони
  3. Кылыч Доган  
  4. Гзими Жанер
  5. Карасела Мерт
  6. Табак Гани
  7. Ческо Сулейман    
  8. Ковачи Али  
  9. Лалош Тунгджай  
  10. Косова Везире

Босния және Герцеговина Федерациясы

  1. Хамзич Нудзейма
  2. Бечич Хамза
  3. Бечирович Мевлия  
  4. Ибришевич Нихад
  5. Бечич Зейд  

Македония Республикасы

1. Салихов Дениз

 

Албания Республикасы

  1. Дани Хамит  
  2. Джашари Туш                     
  3. Гджелиши Армандо            
  4. Миску Дорел                       
  5. Мишова Ирин                      
  6. Джаупадж Хенисо               

Түркіменстан Республикасы

  1. Агаева Говхер Аллабердиевна
  2. Аллаев Довлетмырат Агамурадович
  3. Ахмедов Мерген Мавламгулыевич
  4. Ашыров Атажан Чарыевич
  5. Байрамов Вепа Жуманазарович
  6. Батыров Довлетгелди Батырович
  7. Джумаева Улкер Меретмурадовна
  8. Мухаммедова Мамажан Мурадовна
  9. Мырадов Бабажан
  10. Рустамов Арслан Рустамович
  11. Сапармурадова Майса
  12. Сапарова Эльмира Маратовна
  13. Розыева Лашын Нурмурадовна
  14. Ходжагелдиева Нургозел Байрамгелдиевна
  15. Чарыева Огулжан Батыровна

 

Ауғанстан Республикасы

  1. Бахши Масума                                                                     
  2. Хорбани Азиза                                                                    
  3. Резай Лайла                                                                          
  4. Салех Сурая                                                                         
  5. Хабиби Мохаммад Ариф                                                    
  6. Димрал Саид Рухуллах                                                       
  7. Рашид Джавид                                                                     
  8. Рафат Мохаммад Омран                                                     
  9. Яхия Хакими Абдул Хади                                                  
  10. Хамза Мохаммад Насим Махмуджан Абдуллах