Eski Başkanlarımız


Namık Kemal ZEYBEK

 

18.10.1993 - 17.05.1999
17.05.1999 - 20.07.2006

 

 


Çetin DOĞAN


20.07.2006 - 08.03.2008


 


Prof. Dr. Osman HORATA 

08.03.2008 - 09.05.2015

 

MÜTEVELLİ HEYET ESKİ ÜYELERİMİZ

ADI-SOYADI GÖREV SÜRESİ
Bener CORDAN (Merhum) 07.12.1993 - 14.06.2001
Mehmet TOPBAŞ (Merhum) 07.12.1993 - 06.03.1995
Prof. Dr. Orhan KAVUNCU 07.12.1993 - 15.03.1995
Dr. Uygur TAZEBAY 05.01.1995 - 14.06.2001
Prof. Dr. Oktay SİNANOĞLU (Merhum)  21.06.1995 - 14.06.2001
Feyzullah BUDAK 21.06.1995 - 14.06.2001
14.06.2001 - 08.03.2008
Dr. Vahit ERDEM 14.06.2001 - 08.08.2002
Prof. Dr. Rıza AYHAN 14.06.2001 - 08.03.2008
Dr. Öner KABASAKAL 14.06.2001 - 08.03.2008
Dr. Hakan FİDAN 08.03.2008 - 18.02.2011
Prof. Dr. Mustafa İSEN 22.04.2010 - 09.05.2015
Naci AĞBAL 08.03.2008 - 09.05.2015