Eğitim Faaliyetleri Bölümü

Hoca Ahmet Yesevi Uluslararası Türk-Kazak Üniversitesi Eğitim Faaliyetleri Bölümünün Görevleri:

 


Eğitim Faaliyetleri Bölümü Başkanı: Laura İbragimova

Rektörlük №316

Tel: +7 (72533)6-36-36(12-51)

E-mail: ibragimova.laura@ayu.edu.kz

 

Eğitim Faaliyetleri Bölümü Başkan Yardımcısı: Ulbossyn Kozhanova

Rektörlük, №312

Tel: 8(72533)6-36-36(12-81)

E-mail: ulbossyn.koszhanova@ayu.edu.kz

 

Uzman: İsa Maral

Rektörlük, №312

Tel: 8(72533)6-36-36(12-81)

E-mail: maral.isa@ayu.edu.kz

 

Uzman: Aigul Asanova

Rektörlük, №312

Tel: 8(72533)6-36-36(11-42)

E-mail: aigul.asanova@ayu.edu.kz

 

Uzman: Guldana Turlybekova

Rektörlük, №312

Tel: 8(72533)6-36-36(11-42)

E-mail: guldana.turlybekova@ayu.edu.kz

 

Uzman: Ludmila Abekova

Rektörlük, №305

Tel: 8(72533)6-36-36(10-50)

E-mail: ludmila.abekova@ayu.edu.kz

 

Uzman: Juldyz Kasymova

Rektörlük, №305

Tel: 8(72533)6-36-36(10-50)

E-mail: juldyz.kasymova@ayu.edu.kz

 

Uzman: Umirbay Tutkabayev

Rektörlük №305

Tel: 8(72533)6-36-36(19-73)

E-mail: umirbay.tutkabayev@ayu.edu.kz

 

Uzman: Gulmira Bylantieva

Rektörlük №305

Tel: 8(72533)6-36-36(10-50)

E-mail: gulmira.bylantieva@ayu.edu.kz

 

Uzman: Madi Makhanbetzhanov

Rektörlük, №305

Tel: 8(72533)6-36-36(10-50)

E-mail: madi.makhanbetzhanov@ayu.edu.kz