Başkanlık çalışanları Mütevelli Heyet Başkanıyla yemekte bir araya geldi02 Mart 2018

 

Ahmet Yesevi Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanı Prof. Dr. Musa Yıldız, öğle yemeğinde kurum çalışanları ile buluştu. Yemeğe, TÜRTEP Başkanı Prof. Dr. Halil İbrahim Bülbül, TÜRTEP Başkan Yardımcıları Prof. Dr. Bekir Buluç ve Yrd. Doç. Dr. Mustafa Kale ile Başkanlık çalışanları katıldı.

Mütevelli Heyet Başkanı Prof. Dr. Musa Yıldız, Üniversitemiz ve Başkanlıktaki son gelişmeler hakkında çalışanlara bilgi verdi.

Şubat  ve Mart ayları içinde doğum günleri olan İnsan Kaynakları ve Eğitim Uzmanı Aysun Ateş, Mali İşler Uzmanı Burçin Yapıcı, Donanım Ağ ve Güvenlik Hizmetleri Uzmanı Uğur Çobanoğlu, Destek Hizmetleri Uzmanı Mehmet Bekdur, Programcı Harun Keçeci, İçerik Geliştirme Uzmanı Hasan Balcıoğlu, Sekreter Öznur Yılmaz , Mukaddes Karkaç, Mehmet Can ve Şahin Tuna’yı kutlayan Mütevelli Heyet Başkanı Prof. Dr. Musa Yıldız, sağlık ve huzurla başarılı bir ömür geçirmelerini diledi.

Yemeğin ardından çalışanlara söz veren Yıldız, personelin isteklerini dinledi ve Ahmet Yesevi Üniversitesi çalışanlarına özverili çalışmalarından dolayı teşekkür etti.