Ahmet Yesevi Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanı Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi Rektörünü ziyaret etti12 Haz 2018

 

Ahmet Yesevi Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanı Prof. Dr. Musa Yıldız, Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi Rektörü olarak atanan Prof. Dr. Erol Parlak’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarette Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi Genel Sekreteri Murat Özdemir de hazır bulundu.

Ziyarette Ahmet Yesevi Üniversitesi ile Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi arasında yapılacak faaliyetler ve ortak iş birliği konuları görüşüldü.

Prof. Dr. Musa Yıldız, Prof. Dr. Erol Parlak’a Ahmet Yesevi Üniversitesi yayınlarından hediye etti. Prof. Dr. Erol Parlak da Prof. Dr. Musa Yıldız’a, Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi yayınlarından takdim etti ve ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti ifade ederek kendisine teşekkür etti.

Prof. Dr. Musa Yıldız, Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi Genel Sekreteri Murat Özdemir’e de hayırlı olsun ziyaretinde bulundu ve Ahmet Yesevi Üniversitesi yayınlarından hediye etti.