Ahmet Yesevi Üniversitesi çalışanları Mütevelli Heyet Başkanıyla yemekte bir araya geldi10 Tem 2018

 

 

Ahmet Yesevi Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanı Prof. Dr. Musa Yıldız, Başkanlık çalışanları ile yemekte buluşma geleneğini devam ettirerek, Temmuz ayında da öğle yemeğinde kurum çalışanları ile buluştu. 

Yemeğe, TÜRTEP Başkanı Prof. Dr. Halil İbrahim Bülbül, TÜRTEP Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Bekir Buluç ve Genel Sekreter Ahmet Şevki Zengin ile Başkanlık çalışanları katıldı.

Mütevelli Heyet Başkanı Prof. Dr. Musa Yıldız, Üniversitemiz ve Başkanlıktaki son gelişmeler hakkında çalışanlara bilgi verdi. Konuşmasında Türkiye’de yeni bir dönem başladığını, bu dönemde her zaman olduğu gibi özveriyle daha çok çalışılması gerektiğini ifade etti. 

Haziran ve Temmuz ayı içinde doğum günü olan Genel Sekreter Ahmet Şevki Zengin,TÜRTEP Merkez Sekreter Vekili Dr. Cengiz Keleş,Satın alma Uzmanı Yasin Şahin, Dış İlişkiler Uzmanı Halil Ulusoy, Ölçme Değerlendirme Uzmanı Elif Gökçen Doğan Özçelik, Öğrenci İşleri Uzmanları Sibel Çobanoğlu, Hilal Öztürk ve Göknur Çetin ve Seda Kocatepe’yi kutlayan Mütevelli Heyet Başkanı Prof. Dr. Musa Yıldız, sağlık ve huzurla başarılı yıllar geçirmelerini diledi.

Yemeğin ardından çalışanlara söz veren Yıldız, personelin isteklerini dinledi ve Ahmet Yesevi Üniversitesi çalışanlarına özverili çalışmalarından dolayı teşekkür etti.