Başkanlık çalışanları Mütevelli Heyet Başkanıyla yemekte bir araya geldi25 Eyl 2018

 

Ahmet Yesevi Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanı Prof. Dr. Musa Yıldız, Başkanlık çalışanları ile yemekte buluşma geleneğini devam ettirerek, Eylül ayında da öğle yemeğinde kurum çalışanları ile buluştu. Yemeğe, TÜRTEP Başkanı Prof. Dr. Halil İbrahim Bülbül, TÜRTEP Başkan Yardımcıları Prof. Dr. Bekir Buluç ve  Dr. Öğretim Üyesi Mustafa Kale, Genel Sekreter Ahmet Şevki Zengin ile Başkanlık çalışanları katıldı.

Mütevelli Heyet Başkanı Prof. Dr. Musa Yıldız, Üniversitemiz ve Başkanlıktaki son gelişmeler hakkında çalışanlara bilgi verdi. Prof. Dr. Musa Yıldız  konuşmasında: “Yeni akademik yıla yeni yönetim kadrosuyla başlamanın vermiş olduğu heyecanı içerisinde 2018-2019 eğitim öğretim yılının hayırlı olmasını temenni ediyor, göreve yeni başlayan Rektör Bolatbek Abdrasilov ve Rektör Vekili Prof. Dr. Cengiz Tomar’a  başarılar diliyorum” dedi.  

Mütevelli Heyet Başkanı Prof. Dr. Musa Yıldız  Ağustos ve Eylül ayı içinde doğum günü olan Muhasebe Uzmanı (SMMM) Hüseyin Kocakale, Özel Kalem Hande Fidan, Öğrenci İşleri Uzmanı Meral Nazlı  ve Halil Genç’i kutlayarak sağlık ve huzurla başarılı yıllar geçirmelerini diledi.

Yemeğin ardından çalışanlara söz veren Yıldız, personelin isteklerini dinledi ve Ahmet Yesevi Üniversitesi çalışanlarına özverili çalışmalarından dolayı teşekkür etti.