Ahmet Yesevi Üniversitesi çalışanları Mütevelli Heyet Başkanıyla yemekte bir araya geldi13 Aralık 2018

 

 

Ahmet Yesevi Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanı Prof. Dr. Musa Yıldız, Aralık ayında öğle yemeğinde kurum çalışanları ile buluştu. Yemeğe, TÜRTEP Başkan Yardımcısı Doç. Dr. Mustafa Kale ve Başkanlık çalışanları katıldı.

Mütevelli Heyet Başkanı Prof. Dr. Musa Yıldız, Üniversitemiz ve Başkanlıktaki son gelişmeler hakkında çalışanlarla bilgi paylaşımında bulundu. 

Mütevelli Heyet Başkanı Prof. Dr. Musa Yıldız  Ekim, Kasım ve Aralık ayı içinde doğum günü olan; Uzman Taha Kaplan, Öğrenci İşleri Uzmanı Gökşad Özkaynar, Öğrenci İşleri Uzmanı İmran Sarıkaya, Uzman Programcı Hidayet Tütüncü, Donanım Ağ ve Güvenlik Hizmetleri Uzmanı Kürşat Ersolak, İçerik Geliştirme Uzmanı Tuğçe Enfiyeci, Programcı Şevket Çalışkan, Sosyal ve Kültürel İşler Uzman Yardımcısı Hülya Metin ve Sekreter Mine Türk’ükutlayarak sağlık ve huzurla başarılı yıllar geçirmelerini diledi.

Yemeğin ardından çalışanlara söz veren Yıldız, personelin isteklerini dinledi ve Ahmet Yesevi Üniversitesi çalışanlarına özverili çalışmalarından dolayı teşekkür etti.