Ahmet Yesevi Üniversitesi çalışanları Mütevelli Heyet Başkanıyla yemekte bir araya geldi08 Nisan 2019

 

Ahmet Yesevi Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanı Prof. Dr. Musa Yıldız, öğle yemeğinde kurum çalışanları ile buluştu. Yemeğe, TÜRTEP Başkanı Prof. Dr. Halil İbrahim Bülbül, TÜRTEP Başkan Yardımcıları Prof. Dr. Bekir Buluç ve Doç. Dr. Mustafa Kale, Genel Sekreter Ahmet Şevki Zengin ile Başkanlık çalışanları katıldı.

Mütevelli Heyet Başkanı Prof. Dr. Musa Yıldız, Üniversitemiz ve Başkanlıktaki son gelişmeler hakkında çalışanlarla bilgi paylaşımında bulundu.

Ocak, Şubat, ve Mart ayı içinde doğum günleri olan TÜRTEP Başkanı Prof. Dr. Halil İbrahim Bülbül, TÜRTEP Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Bekir Buluç, Mali İşler Uzmanı Burçin Yapıcı, Donanım Ağ ve Güvenlik Hizmetleri Uzmanı Uğur Çobanoğlu, Programcı Harun Keçeci, İçerik Geliştirme Uzmanı Hasan Balcıoğlu, Eğitim Destek Uzmanları Serap Arıkan, Ahmet Turgut Keleş, Fatih Özer, Sekreter Öznur Yılmaz, Mehmet Can ve Hakan Kocatepe’yi kutlayan Mütevelli Heyet Başkanı Prof. Dr. Musa Yıldız, sağlıklı, huzurlu ve başarılı bir ömür geçirmelerini diledi.

Yemeğin ardından çalışanlara söz veren Yıldız, personelin isteklerini dinledi ve Ahmet Yesevi Üniversitesi çalışanlarına özverili çalışmalarından dolayı teşekkür etti.