Doç. Dr. Osman Şimşek Ahmet Yesevi Üniversitesinde12 Nisan 2019

 

Ahmet Yesevi Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanlığı koordinasyonu ile TİKA destekli “Birlikte Daha Fazla Yapabiliriz” projesi kapsamında Hacı Bayram Veli Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Öğretim Üyesi  Doç. Dr. Osman Şimşek Ahmet Yesevi Üniversitesinde bilimsel çalışmalara katılım gerçekleştirdi. 

1-12 Nisan 2019 tarihleri arasında, Üniversitemizin Sosyal Bilimler Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümünde ders ve seminerler veren, Çalışma Sosyolojisi Ana Bilim Dalı uzmanı Doç. Dr. Osman Şimşek üniversitemizdeki programı kapsamında İşletme Bölümünde ‘Yönetim Sosyolojisi’, ‘Sosyoloji Bölümünde ‘Dil Sosyolojisi’ ve Uluslararası İlişkiler Bölümünde ise ‘Tarihsel Sosyoloji, Siyasal Sosyoloji ve Diplomasinin Sosyolojisi’ konularında Uluslararası İlişkiler Bölümü hoca ve öğrencileriyle bilgi birikim ve deneyimlerini paylaştı.

Üniversitemizdeki akademik programını tamamlayan Doç. Dr. Osman Şimşek’e yapmış olduğu katkılardan dolayı  Rektör Vekili Prof. Dr. Cengiz Tomar teşekkür belgesi takdim etti.