Prof. Dr. Ömer Keleş Ahmet Yesevi Üniversitesinde 07 Mayıs 2019

 

Ahmet Yesevi Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanlığı koordinesinde ve TİKA destekli “Birlikte Daha Fazla Yapabiliriz” projesi kapsamında misafir öğretim üyesi olarak iki haftalık programla üniversitemize gelen Gazi Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Makine Mühendisliği anabilim dalı öğretim üyesi Prof. Dr. Ömer Keleş üniversitemizdeki programını tamamladı. 

22 Nisan – 4 Mayıs tarihleri arasında Kentav Yerleşkesi Mühendislik Fakültesinde bilimsel çalışmalara katılım gerçekleştiren Prof. Dr. Ömer Keleş, bu süre zarfında öğrencilere “otomotiv mühendisliği ve ölçme ve veri değerlendirme konularında ders ve seminerler vererek bilgi, birikim ve deneyimlerini paylaştı. Eğitim-öğretim, laboratuvar  konularında ise fakülte hocalarıyla toplantılar düzenledi. Ayrıca, Üniversitemizin işbirliği içerisinde olduğu Kentav Transformatör Fabrikası’nda da incelemelerde bulundu. 

24 Nisan 2019 tarihinde Yesi otelde düzenlenen yemekli toplantıda Ahmet Yesevi Mütevelli Heyet Başkanı Prof. Dr. Musa Yıldız ve Rektör Vekili Prof. Dr. Cengiz Tomar misafir öğretim üyesi Prof. Dr. Ömer Keleş’e teşekkür belgesi takdim ettiler.