Ahmet Yesevi Üniversitesi çalışanları Mütevelli Heyet Başkanıyla yemekte bir araya geldi04 Tem 2019

 

Ahmet Yesevi Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanı Prof. Dr. Musa Yıldız, öğle yemeğinde kurum çalışanları ile buluştu. Yemeğe, TÜRTEP Başkan Yardımcıları Prof. Dr. Bekir Buluç ve Doç. Dr. Mustafa Kale ile Başkanlık çalışanları katıldı.

Mütevelli Heyet Başkanı Prof. Dr. Musa Yıldız, Üniversitemiz ve Başkanlıktaki son gelişmeler hakkında çalışanlarla bilgi paylaşımında bulundu.

Nisan, Mayıs, ve Haziran ayı içinde doğum günleri olan TÜRTEP Merkez Sekreter Vekili Dr. Cengiz Keleş, Tahakkuk ve Bütçe Uzmanı Barış Beşiroğlu, Öğrenci İşleri ve Eğitim Destek Uzmanları Mehmet Akif Özkök, Göknur Çetin ve Hilal Demirbaş Öztürk, Dış İlişkiler Uzmanı Halil Ulusoy, Programcı Ökkeş Kolukısa, Basın Yayın ve Tanıtım Uzmanı Sıdıka Toptaş, Basın Yayın ve Tanıtım Uzman Yardımcısı Derya Ölmez, Serkan Çelik ve Sevgi Aykanat’ı kutlayan Mütevelli Heyet Başkanı Prof. Dr. Musa Yıldız, sağlıklı, huzurlu ve başarılı bir ömür geçirmelerini diledi.

Yemeğin ardından çalışanlara söz veren Yıldız, personelin isteklerini dinledi ve Ahmet Yesevi Üniversitesi çalışanlarına özverili çalışmalarından dolayı teşekkür etti.