Ahmet Yesevi Üniversitesi Çalışanları Mütevelli Heyet Başkanıyla Yemekte Buluştu23 Eyl 2019

 

 

 

Ahmet Yesevi Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanı Prof. Dr. Musa Yıldız, Başkanlık çalışanları ile yemekte buluşma geleneğini devam ettirerek, Eylül ayında da öğle yemeğinde kurum çalışanları ile buluştu. Yemeğe, TÜRTEP Başkanı Prof. Dr. Halil İbrahim Bülbül, TÜRTEP Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Bekir Buluç ve Başkanlık çalışanları katıldı.

Mütevelli Heyet Başkanı Prof. Dr. Musa Yıldız, Üniversitemiz ve Başkanlıktaki son gelişmeler hakkında çalışanlarla bilgi paylaşımında bulundu. Prof. Dr. Musa Yıldız  konuşmasında: “2019-2020 Eğitim öğretim yılının hayırlı olmasını temenni ediyor ve bütün personelimize başarılar diliyorum” dedi.  

Mütevelli Heyet Başkanı Prof. Dr. Musa Yıldız  Temmuz, Ağustos ve Eylül ayı içinde doğum günü olan, Genel Sekreter Ahmet Şevki Zengin, Muhasebe Uzmanı (SMMM) Hüseyin Kocakale, Özel Kalem Hande Fidan, Satın Ama Uzmanı Yasin Şahin, Öğrenci İşleri Uzmanları Sibel Çobanoğlu,Reha Oğuz Dumlu, Meral Nazlı, Ölçme Değerlendirme Uzmanı Elif Gökçen Doğan Özçelik, Halil Genç, Kiraz İpek ve Seda Kocatepe’yi kutlayarak sağlık ve huzurla başarılı yıllar geçirmelerini diledi. 

TÜRTEP Başkanı Prof. Dr. Halil İbrahim Bülbül,  tüm personel adına Temmuz ayında doğum günü olan Mütevelli Heyet Başkanı Prof. Dr. Musa Yıldız’a Hoca Ahmed Yesevi Türbesinin maketini hediye etti ve hayırlı seneler diledi.

Yemeğin ardından çalışanlara söz veren Yıldız, personelin isteklerini dinledi ve Ahmet Yesevi Üniversitesi çalışanlarına özverili çalışmalarından dolayı teşekkür etti.