Ahmet Yesevi Üniversitesi çalışanları Mütevelli Heyet Başkanıyla yemekte bir araya geldi11 Aralık 2019

 

 

Ahmet Yesevi Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanı Prof. Dr. Musa Yıldız, Başkanlık çalışanları ile yemekte buluşma geleneğini devam ettirerek, öğle yemeğinde kurum çalışanları ile buluştu. Yemeğe, TÜRTEP Başkanı Prof. Dr. Halil İbrahim Bülbül, TÜRTEP Başkan Yardımcıları Prof. Dr. Bekir Buluç ve Doç. Dr. Mustafa Kale ile Başkanlık personeli katıldı.

Mütevelli Heyet Başkanı Prof. Dr. Musa Yıldız, Üniversitemiz ve Başkanlıktaki son gelişmeler hakkında çalışanlarla bilgi paylaşımında bulundu. Prof. Dr. Musa Yıldız  konuşmasında: “2020 yılının herkese ailesiyle sağlıklı ve huzurlu bir yıl olmasını temenni ediyor ve bütün personelimize başarılar diliyorum” dedi.  

Mütevelli Heyet Başkanı Prof. Dr. Musa Yıldız Ekim, Kasım ve Aralık ayı içinde doğum günü olan Eğitim Destek Uzmanı Gökşad Özkaynar, Öğrenci İşleri Uzmanı İmran Sarıkaya, Uzman Programcı Hidayet Tütüncü, Donanım Ağ ve Güvenlik Hizmetleri Uzmanı Kürşat Ersolak, İçerik Geliştirme Uzmanı Tuğçe Enfiyeci, Programcı Şevket Çalışkan, Sosyal ve Kültürel İşler Uzman Yardımcısı Hülya Metin, Basın Yayın Uzman Yardımcısı Harun Sarıgül  ve Sekreter Mine Türk’ü kutladı ve başarılı yıllar geçirmelerini diledi.

Yemeğin ardından çalışanlara söz veren Prof. Dr. Musa Yıldız, personelin isteklerini dinledi ve Ahmet Yesevi Üniversitesi çalışanlarına özverili çalışmalarından dolayı teşekkür etti.