Ahmet Yesevi Üniversitesi çalışanları Mütevelli Heyet Başkanıyla yemekte bir araya geldi11 Mart 2020

 

Ahmet Yesevi Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanı Prof. Dr. Musa Yıldız, öğle yemeğinde kurum çalışanları ile buluştu. Yemeğe, TÜRTEP Başkanı Prof. Dr. Halil İbrahim Bülbül, TÜRTEP Başkan Yardımcıları Prof. Dr. Bekir Buluç ve Doç. Dr. Mustafa Kale, TÜRTEP Merkez Sekreteri Taha Kaplan ile Başkanlık çalışanları katıldı.

Mütevelli Heyet Başkanı Prof. Dr. Musa Yıldız, Üniversitemiz ve Başkanlıktaki son gelişmeler hakkında çalışanlarla bilgi paylaşımında bulundu.

Ocak, Şubat, ve Mart ayı içinde doğum günleri olan  TÜRTEP Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Bekir Buluç, Kıdemli Mali İşler Uzmanı Burçin Yapıcı, Kıdemli İnsan Kaynakları ve Eğitim Uzmanı Aysun Ateş, Donanım Ağ ve Güvenlik Hizmetleri Uzmanı Uğur Çobanoğlu, Uzman Programcı Harun Keçeci, İçerik Geliştirme Uzmanı Hasan Balcıoğlu, Ölçme Değerlendirme Uzman Yardımcısı Ahmet Turgut Keleş, Sekreter Öznur Yılmaz ve Mukaddes Karkaç’ı kutlayan Mütevelli Heyet Başkanı Prof. Dr. Musa Yıldız, sağlıklı, huzurlu ve başarılı bir ömür geçirmelerini diledi.

Yemeğin ardından çalışanlara söz veren Yıldız, personelin isteklerini dinledi ve Ahmet Yesevi Üniversitesi çalışanlarına özverili çalışmalarından dolayı teşekkür etti.