Başkanlık çalışanları Mütevelli Heyet Başkanıyla yemekte bir araya geldi11 Ocak 2017

Ahmet Yesevi Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanı Prof. Dr. Musa Yıldız, Başkanlık çalışanları ile yemekte buluşma geleneğini devam ettirerek, öğle yemeğinde kurum çalışanları ile buluştu. Yemeğe, TÜRTEP Başkanı Prof. Dr. Halil İbrahim Bülbül, TÜRTEP Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Bekir Buluç ile Başkanlık çalışanları katıldı.

Mütevelli Heyet Başkanı, Üniversitemiz ve Başkanlıktaki son gelişmeler hakkında çalışanlara bilgi verdi. Ocak ayı içinde doğum günleri olan TÜRTEP Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Bekir Buluç, Muhasebe Uzmanı Rıdvan Sıtkı, Eğitim Destek Uzmanı Serap Arıkan ve Eğitim Destek Uzman Yardımcısı Ahmet Turgut Keleş’i kutlayan Mütevelli Heyet Başkanı Prof. Dr. Musa Yıldız, sağlık ve huzurla başarılı yıllar geçirmelerini diledi.

 Mütevelli Heyet Başkanı Prof. Dr. Musa Yıldız, 2016 yılının UNESCO tarafından Hoca Ahmet Yesevi Yılı ilan edilmesiyle birlikte, üniversite olarak düzenlenen etkinliklerle adını taşıdığımız Ahmet Yesevi’ye yakışır bir yıl geçirdiklerini dile getirdi.

Yemeğin ardından çalışanlara söz veren Yıldız, personelin isteklerini dinledi ve Ahmet Yesevi Üniversitesi çalışanlarına özverili çalışmalarından dolayı teşekkür etti.