Prof.Dr. Musa Atar, Doç Dr. Nihat Öztürk ve Doç. Dr. Erdal Irmak Ahmet Yesevi Üniversitesinde Seminer verdiler08 Şubat 2017

Ahmet Yesevi Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanlığı koordinasyonunda TİKA tarafından finanse edilen, iki haftalık program çerçevesinde ders, seminer, konferans vermek ve ilmi çalışmalarda bulunmak için Ahmet Yesevi Üniversitesi Mühendislik Fakültesine gelen Gazi Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Elektrik-Elektronik Anabilim Dalı Öğretim Üyeleri Doç. Dr. Nihat Öztürk ve Doç. Dr. Erdal Irmak ile Gazi Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Ağaç İşleri ana bilim dalı eğitim üyesi Prof. Dr. Musa Atar gerçekleştirmiş oldukları akademik çalışmalar çerçevesinde seminer verdiler. 

Ahmet Yesevi Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Dekanlığı tarafından düzenlenen bu seminer, Doç. Dr. Nihat Öztürk ‘’Gazi Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Elektrik Elektronik Mühendisliği Elektrik Makinaları Arge Çalışmaları’’,  Doç. Dr. Erdal IRMAK ‘’Elektrik Şebekelerinde Sistem Çökmesi ve Yeniden Toparlanma: Türkiye Örneği’’,  Prof. Dr. Musa Atar ise ‘’Eco Dizayn’’, konularında lisans ve yüksek lisans dersleri ile gerçekleşti.

Yaklaşık iki saat süren, 7 Şubat 2017 Salı günü saat 15.00'da Kültür merkezi küçük salonda gerçekleşen seminere öğrencilerin yanısıra birçok eğitim elemanı da katıldı.