Başkanlık çalışanları Mütevelli Heyet Başkanıyla yemekte bir araya geldi13 Nisan 2017

 

Ahmet Yesevi Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanı Prof. Dr. Musa Yıldız, Başkanlık çalışanları ile yemekte buluşma geleneğini devam ettirerek, öğle yemeğinde kurum çalışanları ile buluştu. Yemeğe, TÜRTEP Başkanı Prof. Dr. Halil İbrahim Bülbül, TÜRTEP Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Bekir Buluç ile Başkanlık çalışanları katıldı.

Mütevelli Heyet Başkanı Prof. Dr. Musa Yıldız, Üniversitemiz ve Başkanlıktaki son gelişmeler hakkında çalışanlara bilgi verdi.

Nisan ayı içinde doğum günleri olan TÜRTEP Başkanı Prof. Dr. Halil İbrahim Bülbül, Programcı Ökkeş Kolukısa, Basın Yayın Uzman Yardımcısı Derya Ölmez ve Hakan Kocatepe’yi kutlayan Mütevelli Heyet Başkanı Prof. Dr. Musa Yıldız, sağlık ve huzurla başarılı yıllar geçirmelerini diledi.

 Mütevelli Heyet Başkanı Prof. Dr. Musa Yıldız, 2017 yılında da Hoca Ahmet Yesevi Hazretlerini anlamaya ve anlatmaya devam ettiklerini, üniversite olarak yurt içinde ve yurt dışında düzenlenen etkinliklerle adını taşıdığımız Ahmet Yesevi’ye yakışır bir yıl geçirdiklerini dile getirdi.

Yemeğin ardından çalışanlara söz veren Yıldız, personelin isteklerini dinledi ve Ahmet Yesevi Üniversitesi çalışanlarına özverili çalışmalarından dolayı teşekkür etti.